Інтерфакс-Україна
11:58 20.03.2016

Клімкін осудив зрив Фестивалю рівності у Львові

2 хв читати
Клімкін осудив зрив Фестивалю рівності у Львові

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив із критикою подій, що сталися в суботу у Львові під час проведення так званого Фестивалю рівності.

"Засуджую напад на активістів ЛГБТ у Львові. Ненависть підриває єдність України. Толерантність і недискримінація роблять Україну сильнішою", - написав він у своєму акаунті у Twitter у суботу ввечері.

Як повідомлялося, Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов міськвиконкому про заборону проведення будь-яких масових заходів 19 березня на площі перед оперним театром на проспекті Свободи, оскільки заявки на проведення акцій біля оперного театру на той самий час подали представники громадської організації "Інсайт", , що представляє ЛГБТ-спільноту України, і правої громадської організації "Сокіл".

Представники ЛГБТ-спільноти в суботу вдень зібралися у будівлі готелю "Дністер", де мали відбуватися заходи у рамках Фестивалю рівності для привертання уваги громадськості до проблем, пов'язаних з будь-якими проявами дискримінації. Водночас невідомий подзвонив на номер 102 і повідомив про мінування готелю, але якихось умов, які могли б запобігти можливому вибуху, анонім не назвав.

До готелю приїхали працівники поліції, пожежники та медики. Вони перевіряли будівлю на наявність вибухових пристроїв. Водночас біля готелю зібралися понад 100 молодих людей, прибічників праворадикальних організацій. Учасники Фестивалю рівності були всередині готелю. На місці також були кілька десятків працівників поліції.

У рамках евакуації із начебто замінованого готелю близько 30 учасників Фестивалю рівності посадили в автобуси й у супроводі поліції вивезли з будівлі. Присутні біля готелю представники праворадикальних сил кидали каміння та вибухові пакети услід від'їжджаючим автобусам з учасниками заходу. У відділі комунікації ГУ Національної поліції повідомили, що евакуація учасників Фестивалю відбулася без грубих порушень правопорядку.

У будівлі готелю ніяких вибухонебезпечних предметів знайдено не було

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступне засідання "Рамштайну" відбудеться у лютому - Шмигаль

Франція переносить дату саміту G7 через день народження Трампа – ЗМІ

КМДА: злиття води є стандартним технічним заходом при мінусовій температурі і не означає тривалу відсутність тепла

Міністри оборони України та Великої Британії підписали дорожню карту розвитку сторічного партнерства

"Харківський антикорупційний центр" і міськрада домовилися про співпрацю

Директори шкіл повинні до 21 січня оновити дані в АІКОМ для автоматичного продовження відстрочки вчителям

Голова МЗС Фінляндії: нові удари по українській інфраструктурі нагадують про повне нехтування Росією людськими життями

Четверо поранених у Херсоні через російськи обстріли – ОВА

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА