Інтерфакс-Україна
14:33 23.03.2016

Порошенко наприкінці березня вирушить до Вашингтона

1 хв читати
Порошенко наприкінці березня вирушить до Вашингтона

Президент України Петро Порошенко повідомив, що наступного тижня вирушає з візитом до Вашингтона.

"Найближчим часом, наступного тижня, відбудеться мій візит до Вашингтона, де ми продовжуватимемо розвивати наші напрями співробітництва, зокрема у створенні нової поліції, нових органів прокуратури, нового співробітництва в силових підрозділах", - повідомив президент у середу в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", у Вашингтоні П. Порошенко візьме участь у міжнародному саміті з ядерної безпеки та проведе низку двосторонніх зустрічей. Очікується, що візит відбудеться з 30 березня до 3 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА