Інтерфакс-Україна
18:12 23.03.2016

Боротися з бурштиновим промислом у Рівненській області необхідно комплексно

2 хв читати
Боротися з бурштиновим промислом у Рівненській області необхідно комплексно

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров виступає за комплексний підхід до вирішення проблеми незаконного видобутку бурштину в Рівненській області

"Ми готові підтримати поліцію та інші формування... але необхідно працювати з організаторами цих дій, а не з людьми, які риють лопатами. Це має бути комплексний підхід, а залучати лише Нацгвардію, на мою думку, безглуздо", - сказав він на брифінгу в середу в Києві.

Ю.Аллеров наголосив, що бурштиновим промислом займаються люди "не зі зброєю, а з лопатами".

"На сьогодні якщо люди там вчиняють якісь незаконні дії, це має бути зафіксовано представниками поліції та прокуратури. І лише суд може визначити хто правий, хто неправий. Застосування Нацгвардії всередині країни чітко прописано в законодавстві. На сьогодні, напевно, не дуже правильно застосовувати військове формування безпосередньо до людей, до них необхідно застосувати іншу норму притягнення до відповідальності", - додав він.

При цьому командувач Нацгвардії наголосив: "Якщо буде небезпека поліції і буде питання надання їм допомоги - тоді так. Основним керівником із підтримання порядку це буде визначено - нас буде залучено в цьому регіоні".

Як повідомлялося, 17 березня голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ввести в північні райони області Нацгвардію та зупинити незаконний видобуток бурштину.

"Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков офіційно звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням "прийняти рішення щодо введення додаткових підрозділів Національної поліції та частин Національної гвардії в північні райони Рівненської області з метою припинення нелегального видобутку бурштину та зменшення криміногенної напруги в регіоні", - йдеться в повідомленні прес-служби ОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА