Інтерфакс-Україна
14:58 28.03.2016

Порошенко наполягає на необхідності створення донорського фонду для відновлення інфраструктури Донбасу

1 хв читати
Порошенко наполягає на необхідності створення донорського фонду для відновлення інфраструктури Донбасу

Президент України Петро Порошенко знову заявляє про необхідність створення спеціального донорського фонду для відновлення інфраструктури Донбасу.

"Я постійно ставлю перед нашими іноземними партерами питання створення спеціального донорського фонду для відновлення інфраструктури Донбасу", - повідомив президент під час спілкування з жителями міста Миколаївка в Донецькій області в понеділок.

За його словами, відновлення інфраструктури на Донбасі є одним з основних завдань української влади.

"Ми маємо не лише захищатися від агресії Росії, але захищати через систему соцвиплат, відновлення інфраструктури, відновлення енергопостачання, водопостачання, відновлення зруйнованих будинків", - сказав глава держави.

За його словами, внаслідок російської агресії загинуло 2,5 тис. військовослужбовців і понад 6,5 тис. цивільних осіб, зруйновані 8 тис. будинків українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА