Інтерфакс-Україна
10:02 31.03.2016

Три чверті росіян вважають суд над Савченко безстороннім

1 хв читати
Три чверті росіян вважають суд над Савченко безстороннім

За судом над українською військовослужбовцем Надією Савченко стежили 73% росіян, а 14% нічого про нього не чули, повідомили "Інтерфаксу" в "Левада-Центрі".

З тих, хто знає про суд над Н.Савченка, 72% вважають, що він проходив справедливо, об'єктивно і неупереджено. Протилежної думки дотримується 10% росіян. Вагалися з відповіддю 19% учасників опитування, проведеного 25-28 березня серед 1600 осіб у 137 населених пунктах 48 регіонів РФ.

Винесений вирок Н.Савченко 51% росіян називають справедливим і об'єктивним, 22% - занадто м'яким. Про те, що вирок дуже суворий і несправедливий, заявили 5% росіян. Важко відповісти 17% респондентів.

22 березня 2016 року Донецький міський суд Ростовської області визнав українську військовослужбовця Н.Савченко винною у вбивстві російських журналістів Ігоря Корнелюка і Антона Волошина групою осіб за попередньою змовою з мотивів ненависті і ворожнечі і засудив її до 22 років колонії загального режиму. Суд також визнав її винною в замаху на вбивство і в незаконному перетині кордону РФ. Н.Савченко всі звинувачення відкидає. На знак протесту вона неодноразово оголошувала голодування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА