Інтерфакс-Україна
12:15 04.04.2016

СБУ повідомляє про запобігання продажу до РФ комплектуючих для продукції військового призначення

1 хв читати
СБУ повідомляє про запобігання продажу до РФ комплектуючих для продукції військового призначення

У Миколаєві працівники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою та адміністрацією державного підприємства "Зоря" - "Машпроект" запобігли спробі продажу до РФ комплектуючих для газотурбінних двигунів військового призначення, повідомляє прес-центр СБУ в понеділок.

"Співробітники спецслужби затримали двох працівників підприємства під час продажу через посередників комплекту деталей для двигунів, які використовуються на кораблях військово-морських сил РФ. Комплектуючі мали обійтись росіянам у $29 тис.", - йдеться в повідомленні.

При цьому в СБУ зазначають, що РФ не має можливостей для самостійного серійного виробництва газотурбінної техніки і запчастин до неї, а постачання до 2014 року забезпечувало виключно миколаївське підприємство.

"Під час обшуків у помешканнях фахівців підприємства співробітники спецслужби вилучили 300 тис. грн і запчастини до двигунів, які були підготовлені для продажу. У рамках відкритого кримінального провадження працівникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - ІФ), і обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - інформують у спецслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр-міністр України провів зустріч із президентом Світового банку у Вашингтоні

Україна та Італія активізують співпрацю для залучення інвестицій та підтримки українського бізнесу — Свириденко

Сибіга вшанував Папу Франциска у Ватикані, українська делегація візьме участь у поминальній месі

Кислиця зробив запис у Книзі жалоби в Апостольській нунціатурі у зв'язку зі смертю Папи Франциска

Україна намагатиметься досягти згоди США продати необхідну кількість "Петріотів" – Зеленський

Зеленський: Найближчими днями можуть відбутися дуже вагомі зустрічі, які повинні наблизити тишу для України

У Нікополі помер один з поранених під час обстрілу міста, кількість жертв сягнула чотирьох

Російским ударом по Павлограду знищена база "Госпітальєрів"

Сибіга провів у Римі зустріч з італійськими парламентарями

Європа висунула контрпропозиції до мирної угоди: Україна отримує гарантії безпеки від США, територіальні питання вирішуватимуться після безумовної тиші

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА