Інтерфакс-Україна
13:13 04.04.2016

"Укрзалізниця" призначила на Великодні й травневі свята додаткові потяги з Харкова до Одеси та Ужгорода

1 хв читати
"Укрзалізниця" призначила на Великодні й травневі свята додаткові потяги з Харкова до Одеси та Ужгорода

ПАТ "Укрзалізниця" для перевезення пасажирів залізничним транспортом на Великодні й травневі свята призначила курсування додаткового нічного швидкого поїзда №271/272 Харків-Одеса формування Південної залізниці.

Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці", з Харкова потяг вирушить 29 квітня, 2 і 6 травня в 20:55 і прибуде на кінцеву зупинку наступного дня о 12:15.

З Одеси потяг вирушить 30 квітня, 3 і 7 травня в 15:13 і прибуде в Харків наступного дня в 5:32.

Попередній продаж квитків на потяг № 271/272 Харків-Одеса відкрито.

Крім того, призначено додатковий нічний швидкий поїзд №235/236 Харків-Ужгород формування Південної залізниці.

З Харкова потяг вирушатиме 26 і 29 квітня, 2, 6, 8 і 9 травня о 10:31 і прибувати на кінцеву зупинку наступного дня о 12:10.

З Ужгорода потяг вирушатиме 27 і 30 квітня, 3, 7, 9 і 10 травня о 20:00 і прибуватиме в Харків наступного дня о 23:17.

Попередній продаж квитків на потяг № 235/236 Харків-Ужгород відкрито.

"Залізничники постійно аналізують попит пасажирів на перевезення залізничним транспортом і призначають додаткові потяги на найбільш популярних маршрутах", - зазначає "Укрзалізниця".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Азов" показав кадри відбиття масованої механізованої атаки ворога на Добропіллі

Єрмак повідомив про повернення ще вісьмох дітей та підлітків з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Аварійні відключення в частині областей, в усіх регіонах застосовуються графіки обмеження потужності промисловості – "Укренерго"

Єрмак обговорив з американськими сенаторами військову співпрацю, тиск на РФ і повернення дітей

Екстрені відключення знову в Києві та Київській області – ДТЕК

Ексміністр транспорту РФ засуджений до 15 років позбавлення волі

Кубілюс: Дорожня карта оборони-2030 містить обіцянку реалізувати закон про репарації для України до кінця 2025 р.

Ворог завдав удару по одному з навчальних підрозділів Сухопутних військ в тилу, є поранені та загиблі - ОК "Південь"

Каллас: Гарантії безпеки для України є частиною Дорожньої карти оборони до 2030 р.

Російський БпЛА влучив біля багатоповерхівки в Харкові - без постраждалих, уточнює мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА