Інтерфакс-Україна
16:40 07.04.2016

"Укрзалізниця" на Великодні і травневі свята запропонувала близько 1,8 млн місць у потягах

2 хв читати
"Укрзалізниця" на Великодні і травневі свята запропонувала близько 1,8 млн місць у потягах

"Укрзалізниця" на період масових перевезень із 28 квітня по 11 травня запропонувала пасажирам близько 1,8 млн місць у потягах і залучила до перевезень майже 3 тис. пасажирських вагонів.

Як повідомила прес-служба ПАТ, на пікові дати 29, 30 квітня з усіх регіонів України пасажирам запропоновано понад 240 тис. місць.

У західному напрямку на 29 квітня запропоновано 24 тис. місць (вільні ще 6 тис. місць), на 30 квітня запропоновано 20,5 тис. місць, із них у вільному продажу 10,2 тис. місць. В азовському напрямку на 29 квітня запропоновано 2,6 тис. місць, з яких вільні ще більше ніж 1,2 тис. місць, на 30 квітня запропоновано близько 1,9 тис. місць, з яких вільні ще 1,6 тис. місць.

В одеському напрямку на 29 квітня запропоновано 9,8 тис. місць, доступні ще 3,5 тис. місць, на 30 квітня запропоновано 7,1 тис. місць, з яких доступні ще 5,4 тис. місць.

"Укрзалізниця" докладає максимум зусиль, щоб усі охочі могли скористатися залізницею для святкових подорожей. Фахівці компанії здійснюють постійний моніторинг завантаження пасажирських потягів, призначають додаткові поїзди на популярних маршрутах, збільшують періодичність курсування потягів і в межах технологічної можливості збільшують кількість вагонів у складі потягів", - йдеться в повідомленні.

Водночас залізничники просять пасажирів заздалегідь планувати свої святкові подорожі та потурбуватися про придбання квитків, зокрема на альтернативні дати, наприклад на 27 та 28 квітня.

Як повідомлялося, на Великодні і травневі свята до послуг пасажирів представлені 18 додаткових потягів, а також додаткові рейси шести цілорічних потягів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА