Інтерфакс-Україна
13:32 10.04.2016

Шестеро бійців ЗСУ поранені в зоні АТО за добу

2 хв читати
Шестеро бійців ЗСУ поранені в зоні АТО за добу

За минулу добу в зоні проведення антитерористичної шість українських військовослужбовців дістали поранень, загиблих немає, повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає, шестеро дістали поранень. Зокрема, четверо військовослужбовців дістали поранень унаслідок обстрілу під Авдіївкою, ще двоє - в результаті вибуху вантажівки на фугасі під Новгородським", - сказав він на брифінгу в неділю в Києві.

О.Мотузяник зазначив, що на луганському напрямку НЗФ порушували режим тиші в Щасті та Трьохізбенці.

На донецькому напрямку епіцентром бойових дій залишається промзона Авдіївки, де ворожі обстріли тривають безперервно. Противник зосередив серйозні сили в Ясинуватій, Міненральному та Яковлівці і безуспішно намагається посунути лінію фронту на захід.

Провокації мали місце в Зайцевому - кілька разів стріляли снайпери противника.

"Крім цього, біля Зайцевого, контрольованого силами АТО, під ворожий обстріл потрапив патруль місії ОБСЄ", - зазначив О.Мотузяник.

Поблизу сел. Луганське на Світлодарській дузі бойовики здійснили обстріл українських позицій з БМП і танка. Неспокійно і в Донецькому аеропорту. Загалом за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 54 ворожих обстріли.

На маріупольському напрямку противник порушував режим тиші по всьому фронту, проте найбільше обстрілів у Мар'їнці та Широкиному. У Мар'їнці поранений мирний житель. Противник активно застосовує міномети, зосереджені в Докучаєвську, Комінтерновому і Саханці. Загалом за минулу добу на маріупольському напрямку сталося 35 ворожих обстріли (майже всі - у другій половині дня).

О.Мотузяник наголосив, що за минулу добу противник здійснив 91 обстріл українських позицій (кожен третій - з важкого озброєння: міномети, танки, БМП).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найбільший порт РФ Новоросійськ відновив відвантаження нафти після української атаки

Авіаносець США увійшов до Карибського моря на тлі напруженості у відносинах з Венесуелою

Угрупування ХАМАС буде роззброєне, а Газа демобілізована, заявив Нетаньягу

На Львівщині водій підірвав гранату під час спілкування з поліцейськими після зупинки за порушення ПДР

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про атаки РФ на енергосистему та реакцію уряду на розслідування щодо "Енергоатому"

Сибіга: Путіна зупинять два фактори, але союзникам потрібен новий підхід для допомоги Україні

Балаклійська та Ізюмська громади Харківщини залишилися без світла

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 12 напрямках, майже 200 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 117 особи на покровському напрямку - Генштаб

Частина Ізюмської громади Харківської області знеструмлена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА