16:30 11.04.2016

Савченко відмовилася від госпіталізації і від припинення сухого голодування - адвокат

2 хв читати
Савченко відмовилася від госпіталізації і від припинення сухого голодування - адвокат

Засуджена в Росії українська льотчиця і народний депутат Надій Савченко відмовилася від госпіталізації і від припинення сухого голодування, повідомив її адвокат Микола Полозов.

"Зустрівся з Надією Савченко в СІЗО. Худа, з чорними колами під очима. Вага трохи менше 60 кг. Каже, вчора виглядала ще гірше. У п'ятницю дозволила взяти аналіз крові. За словами Надії, в крові чотириразове перевищення елементів, що згущують кров, і дворазове зниження елементів, що розріджують кров. Як їй сказали лікарі, кров перетворилася на смолу, яку серцю дуже складно прокачувати, і велика ймовірність утворення тромбу і раптової смерті, буквально уві сні ", - написав М.Полозов на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

Після цього, за його словами, прийшов начальник СІЗО і попередив, що до Н.Савченко можуть застосовувати заходи примусового виведення з голодування, потім з Москви прилетіла головна у ФСВП щодо медичної частини.

"Усі разом вони почали умовляти Надію на госпіталізацію. Від госпіталізації Савченко відмовилася, погодилася на введення їй глюкози і хлориду натрію внутрішньовенно. Сухе голодування Надія припинити відмовляється. Вона розуміє, що внутрішньовенна підтримка довго тривати не зможе - вени просто "згоряють", але починати пити воду і вживати їжу вона наразі не планує", - повідомив адвокат.

Він зазначив, що його підзахисна очікує допуску до неї незалежної комісії лікарів - українських або німецьких медиків, але наразі ніякої інформації щодо їх допуску немає.

"Про все це Надія написала заяви для адвокатів, але на виході їх вилучили, повідомивши, що надішлють поштою, відповідно до закону ... Окремо Надія звернулася до людей, які підтримують її. Вона знає, що 14 квітня відбудеться пряма лінія з президентом Путіним і просить ЗМІ запитати одну річ. Не видадуть - не видадуть, а конкретно коли президент Путін планує повернути її додому в Україну ... Поки що Надія Савченко тримається, але сил у неї зовсім небагато. Домовилися, що вона постарається протриматися до четверга, коли ми знову до неї приїдемо", - зазначено в повідомленні М.Полозова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА