Інтерфакс-Україна
16:07 13.04.2016

"Київенерго" розпочинає гідравлічне випробування тепломереж

2 хв читати
"Київенерго" розпочинає гідравлічне випробування тепломереж

ПАТ "Київенерго" 14 квітня розпочне гідравлічне випробування теплових мереж у рамках підготовки до наступного опалювального сезону, повідомила прес-служба столичної енергокомпанії в середу.

"З 14 до 28 квітня випробування тепломереж проводитимуться від районних котелень "Теремки" та "Виноградар" до станції теплопостачання "Біличі". У зв'язку з цим, починаючи з 16:00 13 квітня, постачання гарячої води тимчасово припиниться для споживачів 29 житлових будинків, 3 дитсадків, 2 шкіл і 6 відомств у Голосіївському районі, 253 житлових будинків, 13 дитсадків, 11 шкіл, 61 відомств і 14 лікувальних установ у Святошинському районі, 245 житлових будинків, 24 дитсадків, 12 шкіл, 67 відомств і 5 лікувальних закладів у Подільському районі", - йдеться в повідомленні.

У травні 2016 року гідравлічні випробування виконуватимуть у центрі столиці (район залізничного вокзалу, Ботсаду, Хрещатика і Бессарабської площі), на Оболоні, житлових масивах Відрадний та Теремки, а також у частині Дарницького району, що забезпечується теплом від Дарницької ТЕЦ.

У червні випробування відбудуться у частині Святошинського району, на житлових масивах Мінський і Микільська Борщагівка, в липні – на Троєщині, Лісовому масиві та Воскресенці, у серпні – на мікрорайонах Нивки та Позняки.

Як повідомлялося, при проведенні гідравлічних випробувань вода температурою +40°С подається під тиском, на 25% вищим за нормальний.

Як повідомлялося, "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

Одещина зазнала комбінованої ракетно-дронової атаки, одна людина постраждала – ОВА

Слотування для автобусів у 2026р. запрацює ще на 4 пунктах пропуску – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА