Інтерфакс-Україна
15:05 14.04.2016

ВР призначила першим віце-прем'єром - главою МЕРТ екс-главу НБУ Кубіва

1 хв читати
ВР призначила першим віце-прем'єром - главою МЕРТ екс-главу НБУ Кубіва

Верховна Рада призначила першим віце-прем'єром - міністром економічного розвитку і торгівлі екс-голови Національного банку України, народного депутата, представника президента в парламенті Степана Кубіва.

С.Кубів очолював Національний банк України з лютого по червень 2014 року. У 2000- 2008 рр. обіймав посаду голови правління Кредобанку. У жовтні 2010 року він балотувався на посаду мера Львова, посівши п'яте місце. З моменту обрання народним депутатом до лютого 2014 року обіймав посаду заступника голови парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Під час Революції гідності у 2013-2014 рр. С.Кубів був комендантом Євромайдану в Києві. Із 15 січня 2015 року С.Кубів - представник президента України у Верховній Раді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

ПРООН підготувала 40 фахівців із гуманітарного розмінування, вони працюватимуть на Харківщині

Ресторан "Мусафір" працюватиме у нічному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА