11:27 15.04.2016

Новий міністр агрополітики хоче відновити переговори з МВФ про пільгове оподаткування для аграріїв

1 хв читати
Новий міністр агрополітики хоче відновити переговори з МВФ про пільгове оподаткування для аграріїв

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий розраховує на відновлення переговорів Міністерства фінансів України і Міжнародного валютного фонду (МВФ) про систему податкових пільг для аграріїв.

"Усе, що хотілося змінити, - це входження у переговорний процес разом із Мінфіном і МВФ щодо перегляду умов і рамок роботи стосовно АПК у контексті підтримки та податкового регулювання", - сказав він журналістам у Києві в п'ятницю.

За його словами, він планує зустрітися в п'ятницю з керівництвом Держгеокадарстру з питання обігу земель сільгосппризначення.

"Ховатися від цього вже немає часу. Я був автором законопроекту про пролонгацію мораторію (на продаж землі - ІФ) на один рік. Я вимагав один рік, щоб це питання ми не заговорювали", - додав Т.Кутовий.

Він також повідомив про плани продовжити курс попереднього міністра на приватизацію держпідприємств.

Т.Кутовий подякував екс-міністру агрополітики Олексію Павленку за виконану ним роботу й пообіцяв продовжити її за всіма напрямами.

"Дуже багато речей зроблено, ми концентруватимемося на них також", - додав міністр.

Він також закликав представників міністерства до нетерпимості щодо корупційних діянь у державних органах.

Як повідомлялося, Верховна Рада 14 квітня затвердила новий склад Кабінету Міністрів. Посаду міністра аграрної політики та продовольства обійняв голова аграрного комітету парламенту Т.Кутовий.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА