Інтерфакс-Україна
13:17 18.04.2016

Один український боєць поранений за добу в зоні АТО, один загинув, підірвавшись на фугасі

1 хв читати
Один український боєць поранений за добу в зоні АТО, один загинув, підірвавшись на фугасі

Один український військовий дістав поранення внаслідок бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції за минулу добу, також один військовослужбовець загинув, підірвавшись на фугасі, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає, один був поранений у Пісках унаслідок обстрілу. Також один військовослужбовець учора загинув у Станиці Луганській: він підірвався на фугасі, рухаючись на автомобілі", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок.

А.Лисенко також розповів, що працівник Державної прикордонної служби дістав поранення в понеділок, після півночі. Він нагадав, що це сталося в Станиці Луганській.

За словами спікера, на донецькому напрямку бойовики активно застосовують міномети і бронетехніку на всій лінії фронту. Найгарячішими точками були: Світлодарська дуга, передмістя Горлівки, авдіївська промзона, донецький аеропорт. Загалом за минулу добу на донецькому напрямку відбулося 45 ворожих обстрілів.

За минулу добу противник здійснив 29 обстрілів на маріупольському напрямку. Найбільш гарячі точки - Мар’їнка, околиці Докучаєвська (зокрема українські блокпости і КПВВ на трасі Донецьк-Маріуполь), а також Широкине.

На луганському напрямку за добу було зафіксовано п’ять обстрілів позицій українських військ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська армія розвиває наступ між Костянтинівкою та Покровськом - ОСУВ "Хортиця"

68,6 тис. нових сімей зареєстровано в Україні за І півріччя-2025, це майже на 6% менше, ніж торік

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА