Інтерфакс-Україна
14:32 18.04.2016

Другий національний форум підтримки експорту відбудеться 27-28 квітня в Києві

1 хв читати
Другий національний форум підтримки експорту відбудеться 27-28 квітня в Києві

Другий національний форум підтримки експорту відбудеться 27-28 квітня в Києві, повідомив віце-президент Торгово-промислової палати Сергій Свистіль.

"Ми запрошуємо представників банківського сектора, страхові компанії, великі, малі та середні підприємства, щоб форум став майданчиком для відкритого обговорення багатьох проблем, що накопичилися", - сказав він на прес-конференції в понеділок.

На форумі відбудеться обговорення результатів 100 днів дії угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, подолання корупції у сфері зовнішньоекономічної діяльності, державної підтримки експортоорієнованих галузей економіки. Також у тематиці форуму - обговорення посилення торговельно-економічних відносин України та Китаю, нововведення у сфері митного і податкового законодавства.

У роботі форуму візьмуть участь заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Леонід Козаченко, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко, керівник торговельно-економічного відділу Представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж, голова Київської міськадміністрації Віталій Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

SkyUp Airlines стає членом IATA

Зеленський: Детально готуємося до нашої розмови з президентом Трампом

Зеленський: В Одесі буде військова адміністрація, керівника призначу найближчим часом

Екстрені відключення світла скасовані в Київській області

Труханов заявив, що продовжить виконувати повноваження мера до ухвалення міськрадою відповідного рішення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА