Інтерфакс-Україна
17:55 19.04.2016

Російська сторона поки що не зверталася до України щодо Єрофєєва і Александрова –глава Мін'юсту

1 хв читати
Російська сторона поки що не зверталася до України щодо Єрофєєва і Александрова –глава Мін'юсту

Українські дипломати відпрацьовують всі можливі варіанти повернення народного депутата Надії Савченко, зокрема ймовірний обмін на засуджених в Україні російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова, але це закрита частина переговорного процесу, російська сторона наразі не зверталася до України щодо долі своїх громадян, наголошує міністр юстиції України Павло Петренко.

"Наші дипломати відпрацьовують усі можливі варіанти для того, щоб Надія та інші політв'язні повернулися до України. Деталі я не можу коментувати, тому що це закритий переговорний процес", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про те, чи відпрацьовується використання механізму, за якого відбуватиметься обмін Н.Савченко, Є. Єрофєєва та О. Александрова.

На запитання про те, чи не надійшло звернення від Мін'юсту РФ щодо Є. Єрофєєва та О. Александрова, голова українського Мін'юсту сказав: "Наразі такого звернення від російської сторони за цими засудженими немає".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА