12:53 21.04.2016

Україна готова приєднатися до Чорноморської флотилії під егідою НАТО

1 хв читати

Україна та Румунія обговорили ініціативу щодо створення Чорноморської флотилії під егідою НАТО, і Київ готовий приєднатися до цього формування у зв'язку з діями Росії, зокрема мілітаризацією Криму, заявив глава Української держави Петро Порошенко.

"Ми обговорили питання безпеки в Чорноморському регіоні у зв'язку з мілітаризацією Росією Криму. Хотіли б запропонувати нові підходи для гарантування безпеки. Ми розглядаємо спільну ініціативу щодо створення Чорноморської флотилії під керівництвом НАТО, яка має на меті посилення присутності Альянсу для зміцнення безпеки на Чорному морі. Україна із задоволенням приєднається до флотилії", - заявив П.Порошенко на спільній із президентом Румунії прес-конференції у Бухаресті в четвер.

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" стосовно подробиць Чорноморської флотилії, президент України зазначив, що з такою ініціативою виступила румунська сторона з огляду на зміну безпекової ситуації в регіоні.

"Ситуація безпеки в Чорному морі кардинально змінилася. Вона потребує нових рішень, нових пропозицій і нових підходів. Ми підтримуємо ініціативу Румунії щодо спільної флотилії НАТО і наголошуємо, що ми готові приєднатися, як тільки ця ініціатива буде затверджена і підтримана Альянсом. Саме про це ми говорили з паном президентом", - сказав П.Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА