Інтерфакс-Україна
13:56 21.04.2016

Президенти України та Румунії обговорили можливість будівництва мосту через Тису Сігет-Солотвино

1 хв читати
Президенти України та Румунії обговорили можливість будівництва мосту через Тису Сігет-Солотвино

Президент України Петро Порошенко та Румунії Клаус Йоганніс під час переговорів у Бухаресті в четвер обговорили низку питань двосторонньої співпраці, зокрема можливість будівництва мостового переходу Сігет-Солотвино через річку Тиса.

"Ми обговорили проекти співпраці в різних сферах - економічній, туристичній, розвитку інфраструктури. У цьому контексті ми обговорили можливість будівництва мосту через Тису Сігет-Солотвино", - повідомив К.Йоганніс під час спільної з П.Порошенком прес-конференції.

Глави держав також обговорили дію угоди про малий прикордонний рух і можливість відкриття нових пунктів пропуску на спільній ділянці кордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Генштабі ЗС України підтвердили удар по заводу з виробництва ударних БпЛА в російському Татарстані

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

У селі Пужники на Тернопільщині 24 квітня розпочнуться ексгумаційні роботи за участі експертів України та Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА