Інтерфакс-Україна
18:23 22.04.2016

В Україні створять експортне агентство для спрощення виходу машинобудівної продукції на зовнішні ринки - Порошенко

1 хв читати
В Україні створять експортне агентство для спрощення виходу машинобудівної продукції на зовнішні ринки - Порошенко

Влада має намір створити експортне агентство, до завдання якого входитиме просування української продукції машинобудування на зарубіжні ринки, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Що сьогодні має зробити держава, щоб підтримати машинобудівну галузь? Буде створено експертне агентство, яке забезпечуватиме спрощення виходу на нові ринки для українських підприємств машинобудівної галузі, буде забезпечена політична допомога для укладання цих угод", - сказав він під час візиту в Запорізьку область в п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

Восени в Покровську вже не було українських військ, а нині вони контролюють майже половину міста – Сирський

Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський

Якщо Україна не отримає репараційний кредит, буде розроблений інший формат – Зеленський

Зеленський: Таке відчуття, що легше ліквідувати ОП, ніж призначити його керівника

Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом

Зеленський: У нас зараз немає сил і достатньої підтримки, щоб повернути наш український Крим, а США не бачать нас в НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА