Інтерфакс-Україна
11:30 01.05.2016

Глава УГКЦ виступає за встановлення справедливої єдиної ціни на газ і для населення, і для релігійних організацій

2 хв читати
Глава УГКЦ виступає за встановлення справедливої єдиної ціни на газ і для населення, і для релігійних організацій

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав Шевчук заявляє, що всі споживачі: чи населення, чи комунальні підприємства, чи релігійні організації - мають платити справедливу ціну за газ, і ця ціна має бути об'єктивною, а її встановлення - прозорим і зрозумілим для всіх.

"Якщо сьогоднішня ціна для населення є справедливою і обґрунтованою, то ми перші звертатимемося до уряду з проханням таку ціну встановити для релігійних організацій. Церква має нести тяготи, які несе її народ", - резюмуючи, цитує главу УГКЦ, департамент інформації Церкви.

В інформації зазначається, що так він відреагував на суспільну дискусію, яка виникла внаслідок останніх рішень Кабінету Міністрів України про зміни тарифів за спожитий газ від 27 квітня 2016 року. Згідно з цією постановою, з 1 травня 2016 р. до 31 березня 2017 р. (включно) діє гранична роздрібна ціна на природний газ для населення в розмірі 6,879 грн за 1 тис. куб. м, а для релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності) - у розмірі 3,913 грн за 1тис. куб. метр.

С.Шевчук зазначив, що Українська греко-католицька церква завжди була, є і буде зі своїм народом. Це було чітко продемонстровано під час Революції гідності, і нині, під час війни за цілісність і незалежність нашої країни.

"Коли Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій, зокрема і наша Церква, в останні роки офіційно зверталася до урядових структур щодо тарифів за спожитий газ для релігійних організацій, то просила про встановлення ціни не для комерційних структур або підприємств (як звичайно), а як для населення. Адже релігійні організації не отримують прибутку, а здійснюють своє служіння на пожертви вірян, крім того, не мають, що є природним, ніяких субсидій чи субвенцій від держави", - додали в департамент інформації УГКЦ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Більдт назвав капітуляцією відмову Трампа від вимоги про припинення вогню

Зміст листа Меланії Трамп до Путіна оприлюднили на Fox News

Трамп заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА