Інтерфакс-Україна
12:03 01.05.2016

Під Авдіївкою загинув боєць ЗСУ з Грузії, у нього залишилася дружина і дві дочки – Саакашвілі

1 хв читати
Під Авдіївкою загинув боєць ЗСУ з Грузії, у нього залишилася дружина і дві дочки – Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі повідомив, що напередодні Великодня під Авдіївкою під час бою загинув військовослужбовець Збройних сил України з Грузії Резо Циклаурі.

"Ще один грузин склав свою голову за Україну, в бою під Авдіївкою загинув Резо Циклаурі. Напередодні Великодня він поповнив ряди тих грузинських героїв, хто пожертвував своїм життям спочатку на Майдані, а потім на Донбасі, захищаючи одночасно і Україну, і Грузію", - написав М.Саакашвілі у своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук».

За словами голови ОДА, зовсім недавно Р.Циклаурі продовжив контракт із ЗСУ.

"У нього залишилася дружина і дві малолітні доньки", - додав М.Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти захопили два села під Гуляйполем та просунулися в Покровську, площа окупації зросла на рекордні 40 кв. км - DeepState

У районі Рівнопілля українські підрозділи перемістились на більш вигідні рубежі - Сили оборони півдня

Фінансування наукових установ зміниться з 2026 р., хто не пройде атестацію, може бути реорганізований - Лісовий

Міносвіти анонсувало створення Дослідницьких центрів оборонного напряму

У ТРЦ "РайON" відкрилася "Пузата Хата"

СБУ викрила резидента ворога, який готував серію терактів у київському метро і великих ТРЦ

Тепло утримається в Україні найближчими днями, у п'ятницю припиняться дощі

Шмигаль відвідав Харківщину, де зустрічався з оборонцями Вовчанська

Мінекономіки відзначає непричетність наглядради "Енергоатому" до корупції, представить нову НР протягом тижня

ССО завдали удару по нафтохімічному підприємству "Ставролен" в російському Будьонновську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА