Інтерфакс-Україна
18:06 04.05.2016

Розгляд апеляції "Газпрому" щодо штрафу АМКУ заплановано на 18 травня

1 хв читати
Розгляд апеляції "Газпрому" щодо штрафу АМКУ заплановано на 18 травня

Київський апеляційний господарський суд 18 травня розгляне скаргу ПАТ "Газпром", який просить визнати недійсним рішення Господарського суду Києва, що залишив без розгляду позов про оскарження рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладання штрафу в розмірі 85,966 млрд грн.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в інформаційному центрі суду, час засідання призначено на 11:30 за київським часом.

Як повідомлялося, АМКУ 22 січня 2016 року наклав на "Газпром" штраф за зловживанням монопольним становищем під час транзиту через Україну на 85,966 млрд грн.

У "Газпромі" заявили, що в АМКУ відсутні повноваження в питанні регулювання транзиту через Україну, але в останній можливий для подання позову день - 12 квітня - зареєстрували позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним цього рішення АМКУ.

Госпсуд Києва постановою від 13 квітня у справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву "Газпрому" про оскарження штрафу АМКУ. Підставою для повернення стало неналежне оформлення позовної заяви, а саме, ненадання доказів повноважень особи, що підписала позов.

"Газпром" оскаржив рішення в Київському апеляційному госпсуді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА