Інтерфакс-Україна
12:04 07.05.2016

Одна людина загинула і шестеро були травмовані внаслідок вибуху в Полтавській області

1 хв читати

У Полтавській області внаслідок вибуху предмета, схожого на гранату, одна людина загинула і шестеро неповнолітніх дістали осколкових поранень.

Як повідомив у суботу відділ комунікації ГУ Національної поліції України в Полтавській області, в п'ятницю близько 21:00 20-річний місцевий житель приніс у будинок предмет, схожий на гранату (імовірно Ф-1), і демонстрував його своїм сусідам. Під час необережного поводження боєприпас вибухнув.

"Унаслідок вибуху 20-річний хлопець загинув на місці. Шістьох сусідів - неповнолітніх дівчат віком 6 років, 14 років, двоє - 15 років і двоє 16-річних, з численними політравмами госпіталізували в районну лікарню. Стан здоров'я однієї дівчини важкий, інші діти перебувають у стані середнього ступеня тяжкості", – повідомив заступник керівника ГУ Нацполіції в Полтавській області Сергій Чиж.

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 (умисне вбивство з правовою кваліфікацією "нещасний випадок") та ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Розпочато досудове розслідування, співробітники поліції з'ясовують всі обставини події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти планують перемістити 400 дітей із Запорізької області до Росії під виглядом відпочинку

Нідерланди пропонують нові правила для українців після завершення дії директиви про тимчасовий захист у 2027 році

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА