Інтерфакс-Україна
20:59 10.05.2016

ЧАЕС почала вивезення палива з блоку ЧАЕС-1 до сховища

1 хв читати
ЧАЕС почала вивезення палива з блоку ЧАЕС-1 до сховища

Київ. 10 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Державне спеціалізоване підприємство (ДСП) "Чорнобильська АЕС" у вівторок почало роботу з перевезення пошкодженого відпрацбованого ядерного палива з блоку №1 ЧАЕС у басейн витримки сховища відпрацьованого ядерного палива "мокрого" типу зберігання (СВЯП-1) для безпечного розміщення і зберігання, повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України.

Відомство нагадало, що ці роботи здійснюються відповідно до умов окремого дозволу на вивезення палива з блоків №1 і №2 ЧАЕС, виданого 14 квітня 2016 року.

Наступним кроком після завершення цих робіт і операцій буде ухвалення ДСП рішення про втрату цими блоками статусу ядерних установок і визнання їх об'єктами, призначеними для поводження з радіоактивними відходами, що у свою чергу приведе до активізації робіт із зняття з експлуатації ЧАЕС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА