Інтерфакс-Україна
15:29 11.05.2016

Кабмін виділив з Держфонду регіонального розвитку 1,1 млрд грн на 220 проектів у 11 областях України

1 хв читати
Кабмін виділив з Держфонду регіонального розвитку 1,1 млрд грн на 220 проектів у 11 областях України

Кабінет Міністрів України затвердив виділення з Державного фонду регіонального розвитку 1,1 млрд грн на фінансування регіональних проектів у 11 областях країни, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ми затвердили Державний фонд регіонального розвитку : 1,1 млрд грн підуть на ті проекти, які ви подали на затвердження", - сказав він на селекторній нараді з головами ОДА в середу в Києві.

Раніше віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко повідомив, що на сьогоднішнє засідання уряду Міжвідомчою комісією рекомендовані до твердження 219 проектів, наданих 11 регіонами: Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Закарпатською, Київською, Полтавською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Хмельницькою областями і Києвом.

"Комісія рекомендувала до твердження Кабміну України проекти з обсягом фінансування 1 млрд 9 млн 598,420 тис. грн. Серед них, зокрема 955,639 тис. грн на погашення кредиторської заборгованості, що утворилася за рахунок Фонду 2015 року. Нерозподілений залишок коштів ДФРР становить 1 млрд 990 млн 401,580 тис. грн", - розповів віце-прем'єр-міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА