Інтерфакс-Україна
12:54 12.05.2016

Планів щодо приватизації "Укргазвидобування" немає і не буде - Гройсман

1 хв читати
Планів щодо приватизації "Укргазвидобування" немає і не буде - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман спростовує інформацію про плани приватизації державної компанії ПАТ "Укргазвидобування".

"Укргазвидобування" - це державна компанія, вона має бути успішною і належати державі, а значить українському народу. Ні в якому разі допускати приватизацію такої компанії не можна. Я думаю, що або Юлію Володимирівну (Тимошенко - ІФ) ввели в оману, або Юлія Володимирівна вводить в оману. Таких планів немає і не буде", - сказав він журналістам в четвер після виступу на 2-му Форумі енергоефективного партнерства.

В.Гройсман підкреслив, що не допустить будь-яких спроб руйнувати систему роботи цієї компанії. "Але якщо у правоохоронних органів є питання, то вони повинні їх цивілізовано задати і цивілізовано отримати відповіді", - заявив він.

На його думку, прибирати нинішній менеджмент компанії немає абсолютно ніяких підстав. "Я прийшов в уряд працювати на державу, а це означає - на український народ, і нікому не дозволю брати під контроль що-небудь, що належить українському народу. Кожна державна компанія працюватиме на Україну і українців", - заявив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

Генерал США Гринкевич приступив до обов'язків верховного головкому силами НАТО в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА