Інтерфакс-Україна
15:25 13.05.2016

До кінця липня відбудеться постачання більшості препаратів для онкольних дітей

1 хв читати
До кінця липня відбудеться постачання більшості препаратів для онкольних дітей

Британське закупівельне агентство Crown Agents до кінця липня поточного року поставить в Україну більшість ліків для лікування дитячої онкології, повідомив в.о. міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський на засіданні Верховної Ради України в п'ятницю.

Крім того, за його словами, станом на 13 травня Crown Agents поставило в Україну шість найменувань лікарських засобів для лікування дитячої онкології, до кінця травня очікується ще 20 позицій.

"Сьогодні вранці я провів робочу нараду з Crown Agents, на сьогодні поставлені шість ліків, до кінця місяця вони обіцяють поставити ще 20, до кінця липня більшість ліків для онкохворих дітей будуть поставлені", - сказав В.Шафранський.

Крім того, в.о. глави МОЗ повідомив, що він має намір в суботу провести нараду з українськими виробниками і фармдистриб’юторами для вирішення питання прискорення постачань лікарських засобів.

"Завтра я проводжу нараду з українським виробниками і дистриб'юторами, де вирішуватиметься питання прискорення постачань. Необхідно вирішити питання благодійної допомоги, щоб забезпечити мінімальний необхідний запас ліків, поки ми не розблоковуємо остаточно процес і ліки не підуть в регіони", - додав В.Шафранський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА