Інтерфакс-Україна
12:40 14.05.2016

Українець віз із Молдови документацію та елементи радіосистеми до Іл-76 і Ка-52

1 хв читати
Українець віз із Молдови документацію та елементи радіосистеми до Іл-76 і Ка-52

Співробітники Державної прикордонної служби України та фіскальної служби в пункті пропуску "Кучурган" (Одеська обл.) знайшли в українця, який їхав з Молдови, документацію та елементи радіосистеми до військово-транспортного літака Іл-76 та вертольота Ка-52.

Як повідомляє в суботу прес-служба Держприкордонслужби, під час огляду легкового автомобіля, що їхав із Молдови в Україну, прикордонники звернули увагу на водія - 52-річного громадянина України, який хвилювався і намагався якомога швидше пройти оформлення документів.

Прикордонники ініціювали проведення спільно з представниками митниці та співробітників СБУ додаткового контролю.

"Під час огляду автомобіля та особистих речей правоохоронці виявили технічну документацію до військово-транспортного літака Іл-76, інструкції з використання систем зазначеного літака та іншу документацію, яку можна використовувати для підготовки членів екіпажу цього повітряного судна. Також правоохоронці виявили значну кількість елементів для радіосистем літака Іл-76 і вертольота Ка-52", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у чоловіка були ліцензії пілота та бортінженера, а також паспорт невизнаної Придністровської Молдавської республіки (ПМР).

У діях українця є ознаки злочину, передбаченого ст. 333 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю). Триває перевірка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

Суд закрив справу щодо нападу на журналістів "Схем" в Укрексімбанку - ЗМІ

Рада молодих вчених НАНУ призупинила повноваження голови у зв'язку з можливим плагіатом в її докторській дисертації

Мер македонського міста Кочани після пожежі в нічному клубі подав у відставку

В Києві розпочалося обговорення проєкту плану реалізації Стратегії розвитку міста до 2027 року

Генштаб ЗСУ: на всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 98 бойових зіткнень

США пропонували Дамаску розглянути питання про переселення палестинців із Гази до Сирії - ЗМІ

Генштаб ЗСУ: підрозділи ЗСУ на Курщині до 16:00 відбили 4 атаки російських сил, 5 боїв продовжуються

Сибіга в Індії провів зустріч зі шведською колегою

Таїланд планує вдвічі скоротити термін безвізового перебування для іноземних туристів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА