Інтерфакс-Україна
09:00 15.05.2016

Порошенко: Вся Україна щиро дякує тобі, Джамала!

1 хв читати
Порошенко: Вся Україна щиро дякує тобі, Джамала!

Президент України Петро Порошенко привітав українську співачку Джамалу з перемогою на пісенному конкурсі "Євробачення-2016", який відбувся у Стокгольмі (Швеція) в ніч на неділю.

"ТАК!!! Неймовірний виступ і перемога! Вся Україна щиро дякує тобі, Джамала!", - йдеться в повідомленнях, розміщених в офіційних акаунтах П.Порошенка в соцмережах у ніч на п'ятницю.

Українська співачка Джамала (Jamala) з піснею "1944" перемогла у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення-2016", який відбувся у суботу в Стокгольмі (Швеція). За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

Загалом у фіналі конкурсу виступили представники 26 країн. Друге місце, набравши 511 балів, посіла представниця Австралії Dami Im, третє дісталося російському виконавцю Сергію Лазарєву, що набрав 491 бал.

Україна вже перемагала на Євробаченні у 2004 році – перемогу принесла співачка Руслана Лижичко з композицією "Дикі танці".

За правилами конкурсу, наступне "Євробачення" має відбутися в країні, виконавець якої переміг у попередньому. Таким чином, конкурс "Євробачення-2017" відбудеться в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харків зазнав атаки дронами "шахед": Пошкоджено тролейбусне депо та понад 30 житлових будинків

Окупанти обстріляли 17 населених пунктів Запорізької області, двоє загиблих та пʼятеро поранених - Федоров

30 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Міністр фінансів США: переговори зі Китаєм призупинилися, можливий дзвінок Трампа і Сі Цзіньпіна

Келлог: питання нерозширення НАТО, включно з Україною, є предметом обговорення і занепокоєння Росії

Фон дер Ляєн: Європа має стати незалежною, збільшити оборонні витрати і прийняти Україну до ЄС

Внаслідок масованого удару російських БпЛА по Харкову постраждала співробітниця КП - Терехов

Внаслідок атаки дронів по селу Василів Хутір на Харківщині поранено 8 осіб, серед них дві дитини - Синєгубов

Масований удар ворожих БпЛА по території КП у Харкові спровокував пожежу, без постраждалих – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА