Інтерфакс-Україна
13:24 16.05.2016

Київський бронетанковий завод передав армії першу партію БТР-3Е1Д із двигунами Deutz

2 хв читати
Київський бронетанковий завод передав армії першу партію БТР-3Е1Д із двигунами Deutz

ДП "Київський бронетанковий завод" (КБТЗ), що входить до держконцерну "Укроборонпром", передав у армію першу партію БТР-3E1Д у складі 6 машин, оснащених двигунами германської Deutz, повідомляє в понеділок прес-служба держконцерну.

"Бронемашини оснащені чотиритактним 6-циліндровим дизельним двигуном з рідинним охолодженням Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP", - зазначено в повідомленні.

Подробиці переоснащення армійського парку бронетехніки держконцерн не озвучує.

БТР-3 - глибока модернізація БТР-80, розроблений ХКБМ ім.Морозова (Харків) за замовленням зарубіжного замовника на початку 2000-х у рамках міжнародної технологічної і промкооперації за участю ОАЕ, ФРН і США. Призначений для транспортування особового складу мотострілкових підрозділів і їх вогневої підтримки у бою. БТР використовується для оснащення підрозділів, здатних вести бойові дії в різних умовах, зокрема в умовах застосування супротивником зброї масового ураження.

За даними з відкритих джерел, в умовах військових дій на Донбасі, український ОПК забезпечив до початку 2015 року виробництво в Україні 90% компонентів і комплектуючих до БТР-3. З урахуванням досвіду бойових дій, до кінця 2015 року до конструкції БТР-3 було внесено близько 740 змін, що забезпечили підвищення бойової ефективності й технологічності виробництва БТР. Також розпочаті роботи із створення дослідного зразка БТР-3 з німецьким двигуном MAN.

У листопаді 2015 року на міжнародній оборонною Defense&Security - 2015 у Бангкоку (Таїланд) Україною підписана рамкова угода з Таїландом, що обумовлює плани сторін почати спільне виробництво БТР-3Е1 і запасних частин до них на території Таїланду.

На початку 2016 року "Укроборонпром" повідомив про досягнуті з Deutz AG домовленості на постачання в Україну на вигідних умовах партії двигунів Deutz BF 4M 1013 FC потужністю 190 к.с. для легкої бронетехніки. Згідно з повідомленням, закупленими двигунами планувалося оснастити не лише адаптовані під них ББМ "Дозор-Б", серійне виробництво яких налагоджене "Укроборонпромом" на Львівському бронетанковому заводі (ЛБТЗ), а й адаптувати під них БТР-3 і БТР-4Е, що оснащувалися раніше двигунами інших виробників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА