Інтерфакс-Україна
16:23 21.05.2016

Луганськ і ще низка міст залишилися без водопостачання через аварію на водогоні

1 хв читати
Луганськ і ще низка міст залишилися без водопостачання через аварію на водогоні

Луганськ і ще низка міст у Луганській області залишилися без водопостачання через аварію на магістральному водогоні, повідомляє Луганська військово-цивільна адміністрація.

"У Луганській області на магістральному водопроводі насосна станція "Петровська" – "Луганськ" діаметром 900 мм сталася аварія. Внаслідок Луганськ і ще низка міст залишилися без водопостачання. Аварія сталася на дюкері, який пролягає по дну річки Сіверський Донець у Станично-Луганському районі на лінії розмежування", - йдеться в повідомленні Луганської ОВЦА на офіційній Фейсбук-сторінці в суботу.

Як повідомляється, для проведення відновних робіт українська сторона провела попереднє узгодження зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ, в той самий час СММ поінформувала про відмову в допуску працівникам водопостачальних підприємств на протилежному боці річки Сіверський Донець, яка контролюється представниками незаконних збройних формувань.

"Для ремонту потрібно перейти на запасний дюкер, який також проходить дном річки. Ремонтним бригадам для робіт потрібен доступ до берегової лінії по обидві сторони річки. Один берег контролюють українські війська, а інший – терористи. На жаль, погодження на ремонт від незаконних збройних формувань українська сторона досі так і не отримала", – зазначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА