Інтерфакс-Україна
14:54 24.05.2016

Голова Держприкордонслужби ознайомив керівника Бюро з питань митниці та прикордонної охорони США з роботою Головного центру управління

1 хв читати
Голова Держприкордонслужби ознайомив керівника Бюро з питань митниці та прикордонної охорони США з роботою Головного центру управління

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко у вівторок прийняв у Києві керівника Бюро з митних питань і прикордонної охорони США Джила Керліковське (Gil Kerlikowske).

Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, на початку візиту американська делегація разом із керівництвом прикордонвідомства України поклала квіти до пам'ятного знака "Захисникам кордонів Батьківщини всіх поколінь".

Потім В.Назаренко представив гостям Головний центр управління службою, звідки здійснюється управління всіма прикордонними підрозділами, та поінформував про ситуацію на державному кордоні і в районі проведення АТО.

Крім того, гості із США відвідали мобільний прикордонний загін у Бортничах (Київ), де їм було продемонстровано техніку, яку прикордонники використовують у службі, сучасні засоби зв'язку, технічні засоби з недопущення переміщення через кордон засобів, що становлять радіаційний, хімічний, біологічний та ядерний ризик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон закликав Росію зробити вибір на користь миру в Україні

Стармер і Рютте мали розмову перед початком переговорів у Берліні щодо підтримки України - ЗМІ

В Берліні проходять розширені переговори лідерів України та Європи з представниками США

Кошта за результатами переговорів у Берліні: ми віддані роботі над угодою щодо припинення війни

Трамп заявив про "гарну розмову" з європейськими лідерами та прогрес у переговорах з РФ

Раді рекомендують ухвалити закон про Кіберсили ЗСУ – нардеп

Зеленський: Ми обговорюємо гарантії безпеки. І перед тим, як робити ті чи інші кроки на полі бою, військо й цивільне населення повинні мати чітке розуміння

У Києві відбулася презентація документального фільму про спецоперацію ГУР з повернення українських жінок та дітей із Сирії

Юрчишин оприлюднив список журналістів, за якими стежили фігуранти справи Міндіча

Туск: Є багато ознак того, що після сьогоднішньої зустрічі в Берліні ми будемо на крок ближче до миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА