Інтерфакс-Україна
16:38 24.05.2016

Наразі ще рано робити висновки про причини катастрофи лайнера EgyptAir

2 хв читати
Наразі ще рано робити висновки про причини катастрофи лайнера EgyptAir

Координатор Євросоюзу з питань боротьби з тероризмом Жиль де Керков у вівторок висловив занепокоєння з приводу ситуації з безпекою в аеропортах і в авіації загаломна тлі катастрофи з літаком EgyptAir.

"При цьому ми не знаємо поки, що сталося з літаком, який розбився на шляху до Єгипету. Ще дуже рано робити висновки, але питання гарантування безпеки в аеропортах і в авіації викликає занепокоєння по всьому Середземномор'ю", - заявив Ж. де Керков, виступаючи в комітеті із закордонних справ Європарламенту.

Лайнер Airbus 320 зник з радарів диспетчерів близько 02:30 четверга за місцевим часом (03:30 по Москві), коли він летів на крейсерській швидкості на висоті близько 12 тис. метрів, не вживаючи ніяких маневрів.

На борту єгипетського лайнера перебувало 66 осіб, з них 56 пасажирів. Серед них були 30 громадян Єгипту, 15 громадян Франції та представники ще 10 держав.

Французька газета "Фігаро" пише у вівторок з посиланням на джерело, наближене до розслідування авіакатастрофи, що на пошуки бортових самописців з потерпілого катастрофу літака авіакомпанії EgyptAir може піти ще кілька днів. Зона пошуків дуже велика і вимагає спеціального обладнання. "Щойно спеціальне пошукове обладнання буде доставлено на місце, потрібно буде запеленгувати сигнал, визначити місцезнаходження "чорних ящиків" і потім підняти їх на поверхню", - повідомив виданню співрозмовник журналістів.

Як повідомлялося, напередодні в районі пошуків у Середземному морі прибув корабель французького флоту, особливою завданням якого були пошуки бортового самописця.

Область пошуків літака перебувала в Середземному морі між єгипетським містом Олександрією і грецьким островом Кріт, глибина на місці пошуків варіюється від 2440 до 3050 м.

ОСТАННЄ

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА