Інтерфакс-Україна
16:45 24.05.2016

Батальйон десантників уперше за багато років відпрацював масове десантування з Ан-26

1 хв читати
Батальйон десантників уперше за багато років відпрацював масове десантування з Ан-26

Уперше за багато років батальйон десантників відпрацював масове десантування з літаків Ан-26 із подальшим штурмом об'єкта умовного ворога, повідомляється на офіційному сайті Міноборони.

У заході, що відбувся на одному з полігонів у Миколаївській області, взяли участь 450 десантників 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України (Миколаїв) та близько 70 одиниць військової техніки.

За підсумками проведених навчань командир з'єднання зазначив, що його підлеглі вперше за багато років брали участь подібному заході. "Десантування одночасно такої значної кількості військовослужбовців було випробуванням як для пілотів військових літаків, так і для десантників. Я задоволений тим, що ми всі впорались і з цим непростим завданням", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен: мовна реінтеграції окупованих територій має бути поетапною і добровільною

Німеччина передасть до України ще дві системи PATRIOT - Міноборони

Під час воєнного стану прибрати згадку про російську мову з Конституції неможливо, але до цього треба готуватися - мовний омбудсмен

У Києві завершили всі пошуково-рятувальні роботи після масованого удару РФ 31 липня, загинула 31 людина

СБУ викрила ексмедсестру на підготовці прориву російських ДРГ під Сумами

Більше 1 тис. мешканців Києва, що постраждали від ворожої атаки, подали заяви на компенсації від міста – Кличко

Російські удари по Києву вбивають і калічать десятки людей у власних будинках по всьому місту - Моніторингова місія ООН з прав людини

У результаті вчорашнього російського удару у Києві загинули 5 дітей - Зеленський

Кабмін дозволив надсилати поштою повістки щодо призову на військову службу під час мобілізації

ВАКС надав дозвіл на спецрозслідування щодо власниці компаній-постачальниць у справі "золотих яєць" Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА