Інтерфакс-Україна
19:18 26.05.2016

Покупцем 25% виробника інсулінів "Індар" стала Грузинська промислова група - АМКУ

2 хв читати

Покупцем 25% виробника інсулінів ПрАТ "Індар" (Київ) є Luraq Investments Limited (Лімасол, Кіпр), яка входить до Грузинської промислової групи (Georgian Industrial Group, GIG).

Таку інформацію оприлюднив Антимонопольний комітет України (АМКУ) в четвер.

За інформацією АМКУ, група GIG здійснює діяльність на ринках вуглевидобування, генерації електроенергії, газопостачання, автомобілебудування, нерухомості, медіа-послуг, а також здійснює інвестиції в різні сфери економіки.

За даними АМКУ, контроль над групою GIG здійснює фізична особа - громадянин Грузії.

Як повідомлялося, АМКУ дозволив Luraq Investments Limited придбати акції ПрАТ "Індар", що забезпечує перевищення 25% голосів у найвищому органі управління товариства.

ПрАТ "Індар" входить до переліку об'єктів держвласності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затвердженого урядовою постановою №83 від 4 березня 2014 року.

ПрАТ "Індар" створено рішенням Кабінету Міністрів у 1997 році на базі Київського м'ясокомбінату. 70,7% його акцій належали державі в особі Фонду держмайна, 29,3% - ВАТ "Київський м'ясокомбінат". У 2012 році держава повністю відновила контроль над підприємством, втрачений у 2008 році, коли держчастка в 70,7%, що належала ДАК "Укрмедпром", була продана компанії Storke Holdings Limited (Беліз). Станом на кінець 2013 року 70,7% акцій належали ДАК "Укрмедпром", 21,1% - кіпрській "Міндар Холдингс Лімітед".

За підсумками 2015 року "Індар" скоротив розмір чистого прибутку у 8,8 раза порівняно з 2014 роком - до 8,471 млн грн.

GIG є найбільшою холдинговою компанією в Грузії зі штаб-квартирою в Тбілісі. Заснована в 2006 році Девідом Бежуашвілі, членом парламенту Грузії від правлячої Єдиний національний рух партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА