Інтерфакс-Україна
11:29 27.05.2016

У соцмережах створюють фейкові акаунти Надії Савченко, попереджає її сестра

1 хв читати
У соцмережах створюють фейкові акаунти Надії Савченко, попереджає її сестра

У Twitter було створено начебто акаунт народного депутата Надії Савченко, яку було звільнено та яка повернулася в Україну з Росії, повідомила її сестра Віра.

"Щойно телефонували журналісти з Праги. Перевіряли інформацію: виявляється (завдяки невтомний службам РФ) у Наді вже є Твіттер акаунт, щоправда створили його лише вчора, де Надя "заявила", що продовжить вбивати !!!!!!! російських солдатів !!! І вже їде на зустріч з Ярошем :))))", - написала В.Савченко на своїй сторінці у Facebook у четвер увечері.

Вона наголосила, що "Надя ніколи не створювала, не мала, не вела жодних акаунтів у жодних соцмережах". "Єдина її сторінка в fb створена мною і веду її поки я", - додала В.Савченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен: Україномовний контент має бути високоякісним, а не лише для заповнення ефіру

Апеляційний суд підтвердив рішення про стягнення з Бахматюка 1,22 млрд грн на користь НБУ

Премія кінокритиків "Кіноколо" оголосила претендентів на нагороду 2025р.

У Баварії засудили трьох чоловіків за шпигунство і підготовку диверсій на користь Росії

Гендиректор StarLihgtMedia Богуцький: Думаю, зараз на телебаченні буде "рік Цимбалюка"

Гендиректор "1+1" Пахольчук: Ми дуже чекаємо на програму "1000 годин контенту"

Гендиректор StarLihgtMedia Богуцький: Я не бачу інтересу до української мови від державних чиновників

Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії

В Україні у п'ятницю невеликі дощі, в суботу переважно без опадів

Виробник макаронів "Стрілець" на Харківщині постраждав від атаки БПЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА