Інтерфакс-Україна
13:48 30.05.2016

Пєсков не підтверджує домовленості про звільнення засуджених у РФ громадян України Афанасьєва та Солошенка

1 хв читати
Пєсков не підтверджує домовленості про звільнення засуджених у РФ громадян України Афанасьєва та Солошенка

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що не може підтвердити повідомлення про досягнуту домовленість щодо звільнення засуджених у Росії громадян України Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка.

"Я не маю інформації, яка дозволяла б мені це підтвердити", - сказав Д.Пєсков у понеділок під час брифінгу для журналістів на прохання прокоментувати заяви українського керівництва про те, що досягнуто домовленості про звільнення Г.Афанасьєва та Ю.Солошенка.

Раніше президент України Петро Порошенко стверджував, що існує попередня домовленість з керівництвом РФ щодо повернення в Україну ув’язнених у Росії українців Ю.Солошенка та Г.Афанасьєва.

"Я далекий від того, щоб давати обіцянки або називати багато прізвищ. Можу сказати лише, що за попередньою домовленістю ми можемо розраховувати на повернення додому Афанасьєва та Солошенка", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Інтер", уривок якого вийшов в ефірі каналу в неділю ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

28 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Окупанти втратили впродовж доби 1060 військовослужбовців - Генштаб

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА