Інтерфакс-Україна
15:16 30.05.2016

Справу щодо екс-міністра юстиції Лукаш буде відновлено

1 хв читати
Справу щодо екс-міністра юстиції Лукаш буде відновлено

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що після отримання документів від однієї з держустанов кримінальне провадження щодо екс-міністра юстиції Олени Лукаш буде відновлено.

"Я б на місці Лукаш так швидко б не радів (про призупинення розслідування), це тимчасовий захід. Ми чекаємо відповідь від однієї з державних установ, після чого слідчий ухвалить законне рішення", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Приховування росіянами змісту їхнього "меморандуму" з огляду на миттєве передання його кремлівським ЗМІ після зустрічі делегацій в Стамбулі було штучним - Кислиця

Дві людини загинули через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки - прокуратура

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Ми всі погодилися з необхідністю продовження підтримки України - Павел

Сторони зробили крок уперед в питаннях, узгоджених на першій зустрічі - Фідан

Росіяни намагаються створити "картинку дипломатії" для США без реальних дій, допускає Умєров

Новий президент Румунії запевнив Зеленського у підтримці України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА