Інтерфакс-Україна
16:41 30.05.2016

Можливий прихід Ryanair в Україну має супроводжуватися недискримінаційністю інших перевізників

2 хв читати
Можливий прихід Ryanair в Україну має супроводжуватися недискримінаційністю інших перевізників

Питання приходу до України однієї з найбільших лоу-кост авіакомпаній – Ryanair, залежить від низки факторів і має супроводжуватися рівними умовами для всього авіаринку, вважає президент найбільшої української авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) Юрій Мірошников.

"Рано чи пізно Ryanair прийде, питання в тому, наскільки буде готова українська інфраструктура прийняти Ryanair і питання в дотриманні принципу недискримінації. Ми припускаємо, на яких умовах прийде Ryanair, приблизно знаємо їхню практику в інших країнах Європи і тому вважаємо, що така практика має бути відкрита та доступна для усіх перевізників, зокрема й для МАУ. Якщо це буде так, то все буде добре, якщо буде дискримінація когось на користь Ryanair - тоді це буде неправильно", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Як повідомлялося, найбільша європейська лоу-кост авіакомпанія Ryanair проводить діалог зі Львовом щодо можливості польотів до цього міста.

"Не думаю, що ми обговорюватимемо польоти до Одеси. Україна зараз може розглядатися лише як додаток до наших основних ринків. Такими зараз для Ryanair є Італія, Іспанія, Великобританія, Ірландія, Німеччина, де багато затребуваних напрямків значно ближче, ніж Україна. Кажучи спрощено, наша модель бізнесу полягає в тому, щоб кожен додатковий рейс збільшував нашу собівартість, розраховану на одного пасажира, тому ми очікуємо повернення цієї інвестиції. Зараз в Україні, звичайно, є попит на польоти до багатьох країн. Але найбільше це польоти на схід, а також північ, куди Ryanair не має права літати юридично, і навіть фізично не має можливості виконувати ці польоти", - зазначив комерційний директор авіакомпанії Девід О' Брайен в інтерв'ю "Форбс Україна".

МАУ заснована в 1992 році. Є найбільшою українською авіакомпанією. Базовий аеропорт - ДМА "Бориспіль". Флот МАУ складається з 35 літаків: 31 середньомагістрального та чотирьох далекомагістральних.

За даними НКЦПФР, кіпрська компанія "Онтобет промоушінз лімітед" володіла 15,91% акцій МАУ. Ще 74,16% авіаперевізника володіло ТОВ "Кепітел інвестмент проджект" (Київ).

"Кепітел інвестмент проджект" належало ТОВ "Інвестмент проджектс менеджмент", власником якого, в свою чергу, з червня 2012 року було "Онтобет промоушінз лімітед".

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

ОСТАННЄ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

Поліція оштрафувала на 340 грн велосипедистку, яка в Києві проїхала на червоне світло

Профільний комітет Ради триматиме на контролі ситуацію в Лаврі та Софії Київській - Потураєв

Київський Blockbuster Mall отримав незначні пошкодження під час нічної атаки

До України з полону повернулися 307 військовослужбовців – президент

В Києві були госпіталізовані 3 з 14 постраждалих вночі, одного вже виписали – мер

Найближчі дні в Україні будуть теплими, але у більшості областей пройдуть дощі, місцями град і шквали

Віцепрем’єр Кулеба обговорив з місією МВФ відновлення інфраструктури, житло для переселенців та підготовку до URC-2025

У Херсонській області 2 загиблих та 11 поранених цивільних внаслідок обстрілів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА