Інтерфакс-Україна
10:27 06.06.2016

Кабмін спільно з парламентом найближчим часом презентує нову систему охорони здоров'я

1 хв читати
Кабмін спільно з парламентом найближчим часом презентує нову систему охорони здоров'я

Уряд спільно з парламентом найближчим часом презентує нову систему охорони здоров'я, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Хочу подякувати парламенту і голові парламенту за ухвалення закону про ліки. Я вважаю, що це революційні зміни, які дозволять українцям отримати значно дешевші ліки та більш якісний спектр цих ліків для якісного лікування", - сказав В.Гройсман у відеозверненні на сторінці у Facebook у понеділок уранці.

Він зазначив, що це дуже важливе рішення, яке десятиліттями не міг ухвалити парламент через блокування з боку фармацевтичних лобістів.

"Ми переходимо до другого етапу. Є великі напрацювання і в уряді, і парламенті щодо змін у системі охорони здоров'я, тому зараз найбільший пріоритет - це змінити систему охорони здоров'я. Ми розпочинаємо цю роботу. Спільно з українськими парламентарями найближчим часом ми презентуємо цю систему, яка має бути адекватна сьогоднішнім викликам", - сказав В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Третина українських підлітків відчуває тривогу чи страх під час навчання і потребує психологічної підтримки - опитування

На Харківщині через удар ворожого FPV-дрона поранено троє поліцейських

Зеленський: Сильний 19-й пакет санкцій буде найкращою відповіддю на вторгнення дронів у ЄС

Рівень мобілізації в Україні за останній рік стабільний і має тенденцію до зростання – Шмигаль

Міжнародна спільнота має посилювати санкційний тиск на РФ, однак Путін виграє час і пристосовується до обмежень, – Шмигаль

Шмигаль: Удар дронами по Польщі – це тест для НАТО та спроба відвести увагу від воєнних злочинів РФ в Україні

Радбез ООН розгляне порушення повітряного простору Польщі

Країни Люблінського трикутника закликали до скоординованої відповіді на вторгнення дронів РФ у Польщу

Сили оборони відкинули противника поблизу Покровська, ворог просунувся у Серебрянському лісництві - DeepState

БпЛА влучив у підприємство в Чернігові, виникла пожежа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА