16:22 06.06.2016

Порошенко підписав закон про порядок приєднання ДП "Укртелефільм" до НСТУ

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення зміни до закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" (щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм").

Як повідомляє в понеділок прес-служба президента України, цей закон усуває перешкоди у створенні Національної громадської телерадіокомпанії України.

"У 2005 році Україна взяла на себе зобов'язання перед Радою Європи щодо перетворення державних телерадіокомпанії на канали суспільного мовлення згідно з відповідними європейськими стандартами. Реформа державного телерадіомовлення була розпочата в квітні 2014 року, але й нині є чимало організаційних проблем, урегулювання яких потребує внесення змін до законодавства про суспільне мовлення", - сказано в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила цей закон (№ 4232) 17 травня 2016 року.

Закон вносить зміни до ст. 1 закону та перехідні положення закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення України". Зокрема, у ст. 1 визначено спосіб приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" шляхом перетворення на публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі, та з подальшим приєднанням до Національної громадської телерадіокомпанії України.

У змінах до Перехідних положень зазначено, що Кабінет Міністрів України має встановити окремий порядок перетворення "Української студії телевізійних фільмів "Укртелефільм" з урахуванням фактичного стану державного підприємства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА