Інтерфакс-Україна
18:11 06.06.2016

Бойовики в понеділок обстріляли позиції сил АТО 11 разів

1 хв читати
Бойовики в понеділок обстріляли позиції сил АТО 11 разів

Від початку доби станом на 18:00 понеділка бойовики незаконних збройних формувань 11 раз обстріляли українські підрозділи сил антитерористичної операції на сході України, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Ситуація в зоні проведення АТО залишається напруженою... Гаряче сьогодні було на Маріупольському напрямку, де по наших позиціях біля Богданівки російські найманці, порушуючи Мінські домовленості, провели масований обстріл з 122 мм самохідних артилерійських установок, випустивши при цьому 30 снарядів", - повідомляється на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook в понеділок.

"З мінометів калібру 82 мм ворог протягом дня обстрілював захисників шахти Бутівка, Опитного і Майорська, а опорні пункти сил АТО біля Мар'їнки - зі стрілецької зброї. По укріпленнях біля Сокільників бойовики намагалися поцілити з протитанкової керованої ракетного комплексу", - розповіли в прес- центрі штабу АТО.

Крім того, бойовики відкривали вогонь по позиціях сил АТО з автоматичних гранатометів і мінометів калібру 82 мм поблизу с. Новоселівка Друга Ясинуватського району, а в районі смт Широкиного Волноваського району - з великокаліберних кулеметів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА