Інтерфакс-Україна
20:35 06.06.2016

МЗС України спрямував ноту протесту російській стороні через візит Матвієнко до Криму

1 хв читати
МЗС України спрямував ноту протесту російській стороні через візит Матвієнко до Криму

Київ. 6 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міністерство закордонних справ України висловлює протест через не узгоджений з українською стороною візит голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко в Крим, відповідна нота протесту спрямована в МЗС РФ.

"МЗС України висловлює протест через не узгоджений з українською стороною перебуванням 3-4 червня на суверенній території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка містить Автономну Республіку Крим і Севастополь, голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації В.Матвієнко", - йдеться в коментарі українського МЗС в понеділок.

У зовнішньополітичному відомстві зазначають, що перебування В.Матвієнко на території Автономної Республіки Крим є відвертим зневажанням з боку російської влади державного суверенітету України, свідченням порушення з боку РФ Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомим ігноруванням цією країною своїх міжнародних зобов'язань.

"Вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також на незаконні "органи кримської влади" і їхніх представників, які приймають незаконні рішення та чинять протиправні дії", - сказано в коментарі.

Російському МЗС спрямовано відповідну ноту протесту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА