Інтерфакс-Україна
16:00 07.06.2016

Нацрада з телерадіомовлення проведе конкурс на FM-частоту для радіо виключно з українською музикою

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення проведе конкурс на FM-частоту для радіо виключно з українською музикою

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення проведе конкурс на FM-частоту для радіо лише з українською музикою.

"Ми хочемо створити мережу українського музичного радіо. Нині відбувається велика дискусія з приводу квот, і ви бачили напружену дискусію в парламенті. Ми вважаємо, що найкращим викликом буде, якщо ми оголосимо форматний конкурс, зараз складно з частотами, адже вони всі були розкрадені до нас, але ми хочемо створити мережу FM-частот у всій Україні і в умовах ліцензії прописати, що в ефірі цієї компанії, яка виграє конкурс, мають бути лише українські пісні", - сказав голова Нацради Юрій Артеменко на прес-конференції в Києві у вівторок.

Він зазначив, що на цьому радіо не повинні звучати пісні іншими мовами, лише українською, інакше ліцензію забиратимуть.

У свою чергу міністр інформаційної політики України Юрій Стець пояснив, що таке радіо буде конкурентним. "Я переконаний, що це був би хороший приклад, щоб на інших радіостанціях виникло бажання у радіопродюсерів ставити якомога більше українських пісень і пісень українських виконавців", - сказав він, додавши, що аудіоматеріалу для такого радіо в Україні достатньо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА