Інтерфакс-Україна
17:43 07.06.2016

Міжнародні резерви України в травні зросли на 2,2%

1 хв читати
Міжнародні резерви України в травні зросли на 2,2%

Міжнародні резерви України в травні зросли на 2,2%, або $295 млн, - до $13,536 млрд, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

Згідно з даними НБУ, за останні 12 місяців збільшення резервів сягнуло 36,5%.

"Збільшення резервів у травні відбулося насамперед завдяки купівлі Національним банком іноземної валюти для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку та поповнення резервів. Чиста купівля валюти НБУ в травні становила $332,7 млн. Аукціони з продажу валюти НБУ в травні не проводив", - відзначається в повідомленні.

При цьому центробанк наголосив, що збільшення відбулося на тлі платежів уряду з погашення та обслуговування державного і гарантованого державою боргу на $176,8 млн, з яких $124,8 млн спрямовано на обслуговування за державними цінними паперами.

Крім того, в травні уряд і Нацбанк сплатили на користь Міжнародного валютного фонду (МВФ) $52,3 млн.

Згідно з оцінкою центробанку, обсяг міжнародних резервів України покриває 3,4 місяця імпорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

Понад 600 тис. українців подали заявки на 1 тис. грн "Зимової підтримки" за перші години - Свириденко

Акція протесту проти корупції в Києві на Майдані зібрала менше 30 учасників

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА