Інтерфакс-Україна
18:07 07.06.2016

Водій ОБСЄ зник на підконтрольній бойовикам території

1 хв читати
Водій ОБСЄ зник на підконтрольній бойовикам території

На не підконтрольній українській владі території зник працівник ОБСЄ, нині він не виходить на зв'язок, повідомляють в управлінні Національної поліції в Луганській області у вівторок.

"6 червня до Сєверонодонецького відділу поліції надійшло повідомлення громадянки, 1984 р. н., про те, що приблизно о 9:00 4 червня вона втратила зв'язок зі своїм чоловіком 1979 р. н. (працює водієм в ОБСЄ), який виїхав із м. Стаханова (територія, підконтрольна НЗФ "ЛНР") на автобусі до Донецької області з метою забрати автомобіль Suzuki, що належить йому, на якому планував повернутися додому", - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, станом на 6 червня чоловік додому не повернувся, його мобільні телефони вимкнені.

У прес-службі СММ ОБСЄ підтвердили зникнення одного зі своїх співробітників з місцевих жителів.

"CММ ОБСЄ може підтвердити, що один із місцевих співробітників місії в Луганській області не повернувся з відпустки 7 червня, як було заплановано", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці СММ у соцмережі Facebook у вівторок.

У місії зазначили, що не мають ніякої додаткової інформації про його місцезнаходження нині. "Поліцію було поінформовано", - додали в організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

Уночі Росія здійснила масовану атаку на Дніпропетровщину, є постраждалі - ДСНС

Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості

Рятувальники гасять пожежу на території поштового терміналу у передмісті Харкова, що спалахнула внаслідок масованої нічної атаки

В Одесі внаслідок обстрілу постраждали п'ятеро людей та виникли пожежі - ДСНС

У Києві та Київській області запроваджені екстрені відключення електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА