Інтерфакс-Україна
09:27 08.06.2016

Понад 110 українців перебувають у заручниках на Донбасі, ще 10 – тримають в РФ

1 хв читати
Понад 110 українців перебувають у заручниках на Донбасі, ще 10 – тримають в РФ

На окупованій території Донбасу залишаються в заручниках 112 українських громадян, ще 10 - незаконно тримають у Російській Федерації, зазначають у Службі безпеки України.

"Ми зацікавлені в якнайшвидшому звільненні наших хлопців. На сьогоднішній день незаконно тримають у Донецьку і Луганську, за даними Служби безпеки, 112 наших заручників", - сказав радник глави СБУ Юрій Тандит у вівторок увечері в ефірі "5 каналу".

"Це чоловіки й жінки, це й ті, хто зі зброєю в руках захищали цілісність України, і просто цивільні особи", - додав він.

Крім цього, як уточнив радник керівника спецслужби, 10 українців незаконно тримають на території РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський відзначив результативну роботу в операційній зоні ОТУ "Донецьк"

Протягом місяця Міносвіти має усунути порушення в порядку та умовах фінансування шкіл - голова комітету Ради

Трамп про війну України та РФ: Неможливо виграти війну, не атакуючи країну-загарбника, цікаві часи попереду

KNDS буде створювати на території України СП з ремонту військової техніки

Німеччина запропонувала проведення українсько-німецького року культури у 2027 або 2028 р.

Рада має намір призначити виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Рада посилюватиме соціальний захист жінок-військовослужбовців

Підземні школи відкриються лише в тих громадах Херсонщини, куди не дострілюють РСЗВ і артилерія, - глава ОВА

Через ворожий артобстріл на Харківщині поранено мирного мешканця

Стипендії Ради цьогоріч будуть отримувати 47 молодих учених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА