Інтерфакс-Україна
09:47 09.06.2016

Гройсман виступає за обмін інформацією про обіг товарів між митними органами країн Вишеградської групи

2 хв читати
Гройсман виступає за обмін інформацією про обіг товарів між митними органами країн Вишеградської групи

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловлюється за обмін інформацією про обіг товарів між митними органами країн Вишеградської групи, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.

"Існують схеми сірої контрабанди, які згубні як для нас, так і для вас", - сказав В.Гройсман на зустрічі з послами країн Вишеградської групи в середу, 8 червня, зазначивши, що реформування митної служби є однією з ключових реформ, над якою працює український уряд.

У зустрічі брали участь посол Польщі в Україні Генрік Літвін, тимчасовий повірений у справах Словаччини в Україні Генріх Сасай, посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень та посол Чехії в Україні Іван Почух. Сторони обговорили напрями поглиблення співпраці країн та плани уряду щодо проведення реформ в Україні.

Співрозмовники також обговорили питання залучення інвестицій, напрямки подальшої співпраці країн та продовження політики санкцій стосовно РФ. Е.Кешкень висловив готовність Угорщини продовжувати допомагати в реабілітації важко поранених воїнів АТО. Співрозмовники запевнили в підтримці України на шляху реформ і в продовженні політики санкцій стосовно РФ.

Прем'єр подякував послам за підтримку України країнами Вишеградської групи та виступив за поглиблення взаємодії між державами. "Я хотів би, щоб ми розвивали співпрацю наших країн більш інтенсивно. Глибоко вірю у те, що у нас є великий потенціал розвитку цих стосунків. Переконаний, що наші зусилля будуть мати дуже гарні результати", - зазначив В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни влучили у житловий будинок у Кізомисі на Херсонщині, загинула жінка

У західних областях України у неділю мокрий сніг, на Закарпатті та Прикарпатті значний мокрий сніг

Україна оголосила в розшук Міндіча і Цукермана

Зеленський у День пам'яті жертвам голодоморів: Ми захищали, захищаємо й будемо захищати Україну, в нашому домі Росія точно не буде господарем

Зеленський намагається до 27 листопада переписати мирний план США разом із лідерами Європи – ЗМІ

Командування 110-ої ОМБр висловилося стосовно мирного плану для України

Ворог захопив Одрадне та Бологівку на Харківщині на кордоні з РФ - DeepState

Гілларі Клінтон: мирний план Трампа – це фактична капітуляція України

Лукашенко помилував 31 громадянина України, а також двох католицьких священників

США відправляють генералів до РФ для переговорів про мирний план - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА