Інтерфакс-Україна
11:33 09.06.2016

КПВВ у Станиці Луганській відновив роботу

1 хв читати
КПВВ у Станиці Луганській відновив роботу

Роботу контрольного пункту в'їзду-виїзду в смт Станиця Луганська (Луганська обл.), який у четвер уранці зазнав обстрілу з боку незаконних збройних формувань, нині відновлено, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Нині КПВВ працює у штатному режимі", - йдеться в повідомленні прес-центру АТО на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, в четвер уранці в районі КПВВ "Станиця Луганська" було зроблено два постріли з РПГ членами незаконного збройного формування. Було прийнято рішення призупинити роботу пункту перетину.

У Держприкордонслужбі повідомили, що двоє невідомих, які рухалися в загальній черзі на пункті пропуску, обстріляли позиції українських військових, що розташовані безпосередньо на КПВВ "Станиця Луганська". Унаслідок обстрілу один військовослужбовець дістав поранення, з цивільних осіб постраждалих немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА