Інтерфакс-Україна
17:57 10.06.2016

Конкурс із відбору голови порту "Южний" буде проведено у вересні

1 хв читати
Конкурс із відбору голови порту "Южний" буде проведено у вересні

Конкурс із відбору начальника державного підприємства "Морський торговельний порт "Южний" буде проведено у вересні поточного року.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу в Києві в п'ятницю.

"Що стосується порту "Южний", конкурс повинен бути оголошений у вересні цього року", - сказав він.

Порт "Южний" заснований в 1978 році. Розташований на березі Аджалицького лиману і є найбільш глибоководним в Україні. Загальна протяжність причалів - близько 2,6 км. Порт має шість власних перевантажувальних комплексів.

В акваторії порту також працюють морські термінали різних форм власності: морський нафтотермінал "Южний", термінал ТОВ "Трансбункер-Південь" із перевалки нафтопродуктів, термінал ТОВ "Трансінвестсервіс", спеціалізований перевантажувальний комплекс зернових вантажів ТОВ "Бориваж", комплекс з перевантаження та переробки тропічних масел ТОВ "Дельта Вілмар СНД".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА